Arda Turan’ın Dolandırıcısına Elden Verdiği Para Miktarını Duyunca Küçük Dilinizi Yutacaksınız

Arda Turan, Fernando Muslera, ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de içinde bulunduğu birçok kişinin, yaklaşık 25 milyon dolar dolandırıldığı iddiasına yönelik davada iki kişi tahliye edilmişti. Arda Turan’ın şikayetçi olduğu Seçil Erzan’a elden verdiği para miktarı ise çok konuşuldu.

Futbol dünyasından ünlü isimlerin 25 milyon dolar dolandırıldığı şikayetiyle açılan davada 2 sanık tahliye edildi.

Seçil Erzan ve 6 sanığın duruşmasın görüldüğü davada şikayetçilerden futbolcu Emre Çolak, Buse Terim’in eşi Volkan Bahçekapılı, eski kulüp tercümanı Musa Mert Çetin de duruşmaya katıldı.

Arda Turan: “Seçil Erzan, ‘Bu fona kim ne kadar yatırdıysa ona göre kazanç sağlayacak, bu bir faiz değil’ diyerek beni kandırdı. 13 milyon 900 bin doları elden verdim. Bütün birikimim bir anda gitti.” dedi.

13 milyon 900 bin doları elden verdiğini, kendisinin de 6 milyon 400 bin doları geri ödediğini, kendisine banka kaşeli ve ıslak imzalı belge verdiğini belirterek “Yıllardır çalışıp kazandığım bütün paramı emeğimi Seçil Erzan beni kandırarak yok etmiştir. Çok üzgünüm, bu olay beni çok yıprattı. Bütün birikimim bir anda gitti” ifadelerini kullandı.

Duruşmada savunma yapan sanık Erzan, ‘Her şey gereksiz özgüvenle, gereksiz sorumlulukları üzerime almamla, ’ben yaparım, ben çözerim’ edasıyla başladı. Benim görmezden geldiğim küçük şeyler çok, çok önemliymiş.” diyerek kendini savundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x